ŞİRKETLERİMİZ
 • Gökay İnşaat Madencilik

  Gokay Group’un ana firması olan Gökay İnşaat Madencilik, 1998 yılında Ankara’da kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana Madencilik sektöründeki başarıları, geniş makine parkı ve uzman kadrosuyla kısa zamanda sektörde isim yaratan Gökay İnşaat Madencilik ;

  Adapazarı, Ferizli’de demir cevheri üretmekte ve Marmara bölgesindeki çimento fabrikalarının çok büyük bir bölümünün demir cevheri ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

  Erzincan’da Cr203 tenörü %40-50 olan, Cr/Fe oranı 2.80 ve üstü olan Krom üretimi gerçekleştirmektedir.

  Cezayir Oran’da 2006 yılından beri işlettiği taş ocağında yıllık 3 milyon ton agrega malzemesi hazrlamakta, yol müteahhütleri, beton santralleri ve diğer ilgili firmalara satış yapmaktadır.

  Gökay Madencilik, Ayrıca Cezayir Tebessa’da Aksu Madenclik ile ortak olarak Cezayir Devletine ait fosfat işletmelerinin dekapajı ihalesini 2008 yılında kazanmıştır.

  Gökay Madencilik, Gana’da bulunan granit işleme ve agrega üretim tesisleri yatırımına 2011 yılında başlamış ve 2012 yılında görkemli bir açılış ile faaliyetine Gokay Group Ghana olarak başlamıştır


  1998 yılından bu yana çok sayıda ağır araç ve iş makinelerimizle tüm müşterilerimizin ihtiyaçlarını eksiksiz ve zamanında yerine getirmekteyiz.