KURUMSAL

HAKKIMIZDA

Türkiye’nin hızla büyüyen sanayi, hizmet ve yatırım gruplarından biri olan Gökay Group'un temelleri 1998 yılında ilk olarak Gökay Madenciliğin kurulmasıyla atıldı. Madencilik sektöründe başladığı faaliyetlerine, kısa sürede kimya, çimento, enerji, karayolu, dış ticaret, nakliyat ve denizciliği de ekleyerek bir Şirketler Grubu haline gelmiştir.

Gökay Group, geçen yıllar içerisinde yurt içinde ve yurt dışında çeşitli bölgelerindeki yatırımları ile ülke ekonomisine önemli katkılar sağlamış, uluslararası firmalarla başarılı bir şekilde sürdürülen iş ortaklıkları sayesinde gerek yurtiçi, gerek yurtdışı pazarda itibarlı bir konuma sahip olmuştur.

Gökay Group, başta Türkiye, Kuzey ve Batı Afrika’da bulunan büyük yatırımlar ve 500’ü aşkın teknik ve idari kadrosuyla binlerce kişiye istihdam olanağı sağlarken, her geçen gün büyüyen sermayesi, makine parkı ve yatırımları ile ülke ekonomisine büyük katkıda bulunmaktadır.

Gökay Group, Tüm taahhüt ve işletme projelerinde modern yönetim teknikleri kullanmakta, en iyi kalite malzeme ve işçilik kullanarak projeleri zamanında tamamlamayı temel şirket politikası olarak benimsemektedir. Misyonumuz, şirketimizin çalıştığı faaliyet alanlarında, ulusal ve uluslararası yasa ve yönetmeliklere uygun çalışarak başarılarımızı devam ettirmektir.

Gökay Group, uluslararası arenada kanıtlanmış deneyimi, uzman kadrosu ve takım çalışmasıyla gerçekleştirdiği proje yönetimi, kaliteli malzemeyi zamanında ve uygun maliyetle tedarik etme hedefi ve teklif hazırlanmasından proje gerçekleştirilmesine kadar her türlü faaliyette kullandığı teknolojik olanakları, kalifiye personeliyle yüksek hedeflerine doğru emin adımlarla ilerlemektedir.