KURUMSAL

BAŞKANIN MESAJI


1998 yılından  bu yana faaliyet gösterdiği tüm sektörlerde uzman kadrosu, teknoloji alt yapısı, ve proje yönetimiyle müşterilerinin güven ve takdirini kazanan grup şirketlerimiz marka olmanın bilinci ve sorumluluğu ile ülkemizin ekonomik, sosyal ve kültürel gelişimine katkı sağlamaktadır.

Bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonraki yıllarda da gerçekleştireceğimiz tüm işlerde, toplumsal değerlere, çevreye ve insana büyük önem vererek ve doğal kaynakları en iyi şekilde kullanarak çalışma alanlarımızı genişletecek, başarılı projeler üretecek ve örnek bir grup olarak başarılarımızı büyütmeye devam edeceğiz.

Dünya Ekonomisinde ki tüm olumsuz koşullara rağmen, başta Türkiye ardından Kuzey ve Batı Afrika’da başarılı yatırımlar yaparak ülke ekonomisine olumlu katkıları olan grubumuz, iş yaptığı tüm ülkelerde adından söz ettirmiş ve etkin bir güç haline gelmiştir.

2014 yılının, taahhüt ve yatırımlarımızın başarılı bir şekilde gerçekleşeceği bir yıl olacağı inancıyla, başarılarımızda büyük pay sahibi olan tüm çalışanlarımıza ve iş ortaklarımıza en içten teşekkürlerimi sunarım.

Şükrü TENEŞ
Başkan